Villa Pasja

Historia tego miejsca, naszej kuchni i gotowania

Nasza historia – kuchni i gotowania

Gastronomia, kulinaria i gotowanie oraz kuchnia towarzyszyła nam od samego początku naszej działalności. Gotowanie, pasja do smaków i tworzenia potraw oraz dzielenia się mini z naszymi Gośćmi i na końcu Ich zadowolenia na restauracyjnym stoliku i talerzu sięga u nas już blisko półwieku…

Geneza Villa Pasji Warszawa Jagielska to geneza Firley Restaurant’s, a wcześniej wielu innych restauracji kuchni polskiej. To lata doświadczeń i mnóstwo projektów kulinarnych na terenie całej Polski pod nazwą:
“Sieć Restauracji Firley”. 

Villa Pasja Warszawa Jagielska obecnie to dla nas również zobowiązanie. Odkrywanie kuchni polskiej, nawiązywanie do niej... tradycyjnej, wykwintnej wywodzącej się z korzeni polskiej szlachty - smaków sięgających kilka stuleci wstecz.

Villa Pasja

Tradycja zobowiązuje

Villa Pasja to tradycyjne, klasyczne, w klimacie dworkowym przepiękne wnętrza połączone z tradycyjnymi smakami, przeplatane i urozmaicone splendorem kuchni z całego świata. Villa Pasja jest również idealnym miejscem, jeśli chcesz zorganizować wymarzone przyjęcie, urodziny, rocznicę, jubileusz, konferencję, szkolenie czy imprezę firmową.
Atmosfera miejsca to również niezapomniane imprezy rodzinne i okolicznościowe. Villa Pasja to miejsce (lokal) dla ponad 100 osób – Gości .

Villa Pasja

Klimat i cudowny retro-urok Villi Pasja

Miejsce ma bardzo duże znaczenie, jak i gdzie będziemy świętować lub obchodzić uroczystość – jego klimat i urok wpływa na odbiór i emocje podczas imprezy. Miejsce ma także wpływ w procesie podejmowania decyzji w tym również biznesowych.  Zatem warto połączyć doznania smakowe z doznaniami innych zmysłów. Prestiż miejsca, w którym organizowana będzie impreza
to kluczowy element.

Villa Pasja to ostoja spokoju i również przede wszystkim enklawa smaków tradycji. To magia klasycystycznego polskiego miejsca. Tu znajdziemy chwilę zapomnienia, tutaj na chwile możemy odetchnąć, zjeść, odpocząć i posłuchać dobrej muzyki na żywo.

Klimat naszej Villi...

Spokój

Villa Pasja to ostoja spokoju i smaków tradycji

Klasyczne miejsce

Villa Pasja to magia klasycystycznego wnętrza
i polskich smaków 

Wspaniałe dania

W naszej Villi możesz zjeść przepyszne dania serwowane przez naszą kuchnię

Muzyka na żywo
W Villi Pasja możesz posłuchać dobrej muzyki na żywo

Poczuj to miejsce, celebruj… przeżywaj miłe i ważne chwile dla Ciebie, w najbliższym gronie w tej niezapomnianej atmosferze.

Gotowanie, pasja do smaków i tworzenia potraw oraz dzielenia się tym z ludźmi – to nasze życie!

Realizacja projektu: PRESTOMEDIA