PASJA

Imprezy OKOLICZNOŚCIOWE

PASJA

Imprezy okolicznościowe / Eventy,
szkolenia i konferencje

Przyjęcie na każdą okazję

Organizujemy imprezy okolicznościowe (m.in. jubileusze, urodziny, rocznice, komunie, chrzty i inne), szkolenia i konferencje, warsztaty, prezentacje, spotkania prasowe, biznesowe koktajle, recitale czy wernisaże.

Zorganizujemy przyjęcie na każdą okoliczność wg gotowego scenariusza lub pod wytyczne Klientów np. kameralny obiad ślubny albo huczną weselną imprezę, przyjęcie komunijne, spotkanie rodzinne, chrzciny, urodziny lub imieniny czy też pokaz, prezentację biznesową czy wernisaż.

Szkolenia i konferencje
Warsztaty i prezentacje
Spotkania prasowe
Spotkania biznesowe
Recitale i wernisaże
Wesela i obiady ślubne
Komunie
Chrzciny
Spotkania rodzinne

Urodziny / Imieniny  

Przyjęcia świąteczne
Kinder bale

PASJA

Piękne wnętrza

Klimatyczna atmosfera

Piękne wnętrza w połączeniu z doskonałym menu oraz eleganckim serwisem sprawią, że każdy poczuje się wyjątkowo a  uroczystość tutaj będzie naprawdę niezwykłym wydarzeniem.

Organizujemy zarówno małe jak i duże imprezy prywatne – tak jak jubileusze, rodzinne rocznice, urodziny czy też imieniny. Organizujemy również uroczystości bardzo kameralne tj. przyjęcia żałobne, konsolacje.

PASJA

Wesela i
przyjęcia rodzinne

Pomagamy w organizacji mniejszych i dużych wesel. Duże i małe przyjęcia weselne, ślubne a potem rocznicowe nie są dla nas czymś nowym. Mamy duże doświadczenie w nie tylko w organizowaniu takich imprez. Dodatkowo jesteśmy w stanie pomóc w doborze repertuaru muzycznego, scenariusza na wybraną imprezę jak również możemy rekomendować muzyków, zespoł na żywo, Dj itp.

Chrzciny i Komunie Święte, Mikołajki czy Gwiazdkę u nas swobodnie i wygodnie można zorganizować do dyspozycji Gości jest również nasz duży ogród. Wieczory randkowe, panieńskie i kawalarskie również są w naszej organizacyjnej domenie.

PASJA

Kinder bale i inne dziecięce imprezy

Coś dla maluchów…

Nie boimy się organizacji imprez dziecięcych. Animacje, atrkacje odpowiednie menu…. Nie straszne nam są  Kinder bale i inne dziecięce imprezy, na których zarówno najmłodsi Goście jak i ich Opiekunowie będą dobrze się bawić.

PASJA

Coś na Święta

Organizacja przyjęć świątecznych i nasz Catering Świąteczny

Zajmujemy się również organizacją przyjęć świątecznych w tym dużych Bożonarodzeniowych u nas w lokalu lub u Klienta lub w firmie z pełnym serwisem i obsługą (jak również innych okolicznościowych, świątecznych imprez).

Robimy u nas na miejscu jak i wyjazdowo dla firm bankiety, biznesowe lunchy, prezentacje produktowe, spędy klietów, poczęstunki, degustacje, spotkania integracyjne, kolacje dla zarządów firm, szkolenia i konferencje.

Gotowanie, pasja do smaków i tworzenia potraw oraz dzielenia się tym z ludźmi – to nasze życie!

Realizacja projektu: PRESTOMEDIA